بازدید مدیر کل حفاظت محیط زیست استان از کارخانه بیدستان

بازدید مدیر کل حفاظت محیط زیست استان از کارخانه بیدستان

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین با هیئت همراه از کارخانه بیدستان بازدید کرد.

در این دیدار که با حضور دکتر کریمی نایب رئیس هیئت مدیره و دکتر یوسفی نژاد مدیر عامل شرکت بیدستان برگزار شد دکتر یوسفی نژاد ضمن تبیین مسولیت‌های اجتماعی و زیست محیطی شرکت بر عزم همه جانبه خود و مدیران شرکت بیدستان بر صیانت از محیط زیست و ارتقا سطح کیفی و کمی فعالیت‌های صنعتی دوستدار محیط زیست تاکید کرد.

دکتر یوسفی نژاد در ادامه همراهی با ادارات و نهاد‌های شهرستان و استان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی و در قالب حفظ محیط زیست را از دغدغه‌های مدیران شرکت بیدستان دانست و افزود که اجرای فعالیت‌ها در راستای بهبود فرایند تولید، استفاده از تکنولوژی‌های روز، ساخت و تجهیز تصفیه خانه‌های صنعتی و استفاده از پروژه‌های تحقیقاتی با دانشگاه‌های معتبر کشور در راستای حفظ زیست بوم و پایش‌های محیطی مبین این موضوع می‌باشد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین در ادامه با بیان رضایمتندی از روند درپیش گرفته شده در شرکت بیدستان ابراز امیدواری کرد با تمهیدات در نظر گرفته شده، این مجتمع به زودی در لیست شرکت‌های صنعت سبز قرار گیرد.

مهندس مهران شنتیائی افزود در راستای حفظ محیط زیست و صیانت از آن در شرکت بیدستان فعالیت‌های چشمگیری صورت گرفته است که جای امیدواری است که با ادامه این برنامه‌ها روند بهبود محیط زیست منطقه بعنوان یک هدف قرار گرفته، تا شاهد استقرار صنعت سبز در منطقه باشیم. وی افزود، علی رغم وجود برخی محدودیت‌های فنی شرکت‌های بزرگ صنعتی لازم است با تمام توان نسبت به تعریف طرح‌های زیست محیطی و رفع برخی آلودگی‌ها اقدام نمایند و صرف پرداخت عوارض آلایندگی رافع مسئولیت آن‌ها نخواهد بود.

در ادامه این بازدید مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین با هیئت همراه به همراه مدیر عامل و جمعی ازمدیران شرکت بیدستان از واحد‌های تولیدی و همچنین سیستم جمع آوری و دفع پساب  بازدید به عمل آوردند.

 

 

Develop and Design with by : Shayan Amani