حضور شرکت بیدستان در نمایشگاه اگروفود 2022

حضور شرکت بیدستان در نمایشگاه اگروفود 2022

شرکت الکل و مواد غذایی بیدستان در بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی ایران اگروفود که از ۲۷ تا ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد در سالن ۸ و ۹ حضور داشت.
بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته (ایران اگروفود ۲۰۲۲) ۲۷ الی 30 خرداد ماه سال جاری در تهران برگزار شد.

این نمایشگاه یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های مواد غذایی و صنایع وابسته آن در خاورمیانه است که مورد استقبال شرکت‌ها و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی قرار می‌گیرد.

شرکت الکل و مواد غذایی بیدستان  در نمایشگاه امسال، از برند جدید مواد غذایی خود به نام مایان رونمایی کرد .

شرکت الکل و مواد غذایی بیدستان با 88 سال تجربه در فرایند تولید، فروش و توزیع، با هدف تخصصی‌تر کردن زنجیره تأمین، تولید، فروش و توزیع خود در این نمایشگاه حضور پیدا کرد .

مدیران و کارشناسان بیدستان در غرفه برای تبادل نظر و معرفی محصولات و خدمات خود میزبان متخصصان و نمایندگان شرکت‌های صنایع غذایی، فروش و توزیع بودند.

شـــرکت بیدســـتان با نزدیک بـــه یک قرن تجربـــه در عرصه ی تولیـــد اتانول و مـــواد غذایی، یکـــی از باســـابقه ترین و شناخته شـــده ترین واحدهای تولید اتانـــول، انواع ســـرکه و مواد غذایی در کشـــور می باشـــد.
این شرکت، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین واحدهای تولیدی اتانول در کشور، از سال ۱۳۱۳ فعالیت خود را با تولید اتانول آغاز نمود و به مرور، با افزودن واحدهای تولید سرکه (۱۳۶۳)، ظروف پلیمری (۱۳۷۱)، انواع سس (۱۳۷۲)، انواع نوشیدنی‌های گازدار (۱۳۸۴) و واحد تولید محصولات جانبی نظیر انواع زیتون و ترشیجات (1396 ) به یکی از فـعـال‌تــرین واحــدهای تولـیدی مواد غذایی استان قزوین – به عنوان یکی از مهم‌ترین قطب‌های صنعتی کشور- تبدیل شده است.

Develop and Design with by : Shayan Amani