هیئت تجاری قزاقستان از شرکت بیدستان بازدید کرد

هیئت تجاری قزاقستان از شرکت بیدستان بازدید کرد

تعدادی از تجار و بازرگانان کشور قزاقستان از شرکت تولیدی بیدستان قزوین بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیدستان ؛ یک هیئت تجاری و بازرگانی از کشور قزاقستان به منظور آشنایی با ظرفیت های صنعتی استان از این واحد صنعتی بازدید کردند.

هیئت تجاری قزاقستان طی بازدیدی از شرکت بیدستان تولیدکننده اتانول و مواد غذایی و انواع سرکه و مواد غذایی در کشور، با ظرفیت تولید مواد غذایی و الکل طبیعی این شرکت آشنا شدند.

این هیئت تجاری شامل ۱۲ نفر از تجار و بازرگانان کشور قزاقستان به همراه “مارات بوپازوف” معاون سازمان سرمایه گذاری خارجی و “بختیار سادابایف” معاون بخش توسعه صادرات وزارت تجارت کشور قزاقستان برای آشنایی با ظرفیت های صنعتی و تولیدی استان از شرکت مواد غذایی بیدستان دیدن کرده و با وضعیت تولید این شرکت آشنا شدند.

این هئیت که در زمینه صادرات و واردات، شرکت های خدماتی و فروشگاه‌های زنجیره ای و مواد غذایی و اتحادیه تولید شکر و مواد غذایی و صنعت شیمیایی فعالیت دارند برای خرید محصولات ایران در زمینه مواد غذایی اعلام آمادگی کردند.

مارات بوپازوف معاون سازمان سرمایه گذاری خارجی قزاقستان در نشست با دکتر کریمی مدیرعامل و مدیران شرکت بیدستان گفت: در کشور قزاقستان با ایجاد یک منطقه اقتصادی بزرگ زمینه استقرار شرکتهای تولیدی و صنعتی را مهیا کرده ایم که از معافیت مالیاتی و گمرکی برخوردارند و می تواند برای سرمایه گذاران ایرانی جذاب باشد.

وی بیان کرد: در چند روزی که در ایران هستیم توانستیم در نمایشگاه صادراتی اکسپو شرکت کنیم و این رویداد فرصت بسیار مناسبی برای آشنایی با توانمندی های صنعتی ایران بود.

بوپازوف تصریح کرد: قزاقستان با کشورهای دیگر نیز ارتباط دارد و ما می توانیم موادغذایی و سیب زمینی و سبزیجات و سبد غذایی سس را از ایران خریداری کنیم و این معاملات برای ما بسیار اهمیت دارد.

هیئت تجاری قزاقستان در ادامه از بخشهای مختلف تولید شرکت بیدستان بازدید نمودند.

Develop and Design with by : Shayan Amani