امضای تفاهم نامه همکاری با بنیاد ملی نخبگان استان قزوین

امضای تفاهم نامه همکاری با بنیاد ملی نخبگان استان قزوین

در نشست مدیرعامل شرکت بیدستان و رئیس بنیاد ملی نخبگان استان قزوین ، تفاهمنامه همكاری علمی و پژوهشی ميان طرفين به امضاء رسيد.

 

لزوم تعامل در حوزه‌های صنعتی، علمی، پژوهشی بر اساس نيازها و اولويت‌های استان

مهندس ترابی مدیرعامل شرکت بیدستان بیان داشتند : تبادل تجربیات و بهر‌مندي توليد از نخبگان استان در جهت‌دهی به امور توليدي و ارتقا دانش كيفی امري ضروری است.

 

به منظور آشنایی مستعدان‌‌برتر با ظرفیت‌های بومی و دستاوردهای صنعتی و تولیدی متخصصان داخلی، برنامه بازدید از شرکت‌تولیدی الکل و مواد غذایی بیدستان برگزار شد.

مهندس مهدی ترابی ؛ مدیرعامل شرکت‌تولیدی الکل و مواد غذایی بیدستان با شاره به نام گذاری سال جدید بر لزوم تعامل در حوزه‌هاي صنعتی، علمی، پژوهشی بر اساس نيازها و اولويت‌هاي استان تآکید کرد و گفت: تبادل تجربیات و بهر‌مندی توليد از نخبگان استان در جهت‌دهی به امور توليدی و ارتقا دانش كيفی امری ضروری است.

در این بازدید،دکتر علی رجب‌پور؛ رییس بنیاد نخبگان استان قزوین نیز با اشاره به لزوم رفع نیازها و چالش‌های موجود با تکیه بر توان داخلی، گفت: تشکیل هسته‌های نخبگانی مسئله‌محور برای حل مسائل صنعتی شرکت و ایجاد زمینه‌های لازم برای ارتباط نزدیک‌تر اجتماعات نخبگانی با مسائل و موضوعات تخصصی صنعت در استان امری ضروری است.

در ادامه، تفاهم‌نامه همكاري ميان بنیاد نخبگان استان و شرکت‌های الکل و مواد غذایی بیدستان منعقد شد.

این تفاهم‌نامه به منظور انجام همکاری‌های علمی، تحقیقاتی، آموزشی و صنعتی مشترک و همچنین بهره‌مندی از امکانات و توانمندی‌های یکدیگر در زمینه‌های صنعتی، علمی، پژوهشی و با هدف همکاری‌های علمی، آموزشی، پژوهشی به منظور طراحی، اجرا، نظارت و پایش برنامه‌های پژوهشی، فناوری، علمی و آموزشی با به‌کارگیری امکانات، اعطای تسهیلات و خدمات مشترک، به امضاء رسید.

لازم به ذکر است، شرکت‌کنندگان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شرکت تولیدی الکل و مواد غذایی بیدستان، از نزدیک با فعالیت‌های آن آشنا شدند.

 

 

Develop and Design with by : Shayan Amani