بیست‌ و پنجمین نمایشگاه تخصصی موادغذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته( آی فود شیراز) 11 الی 14 بهمن ماه سال جاری در شیراز برگزار شد.

این نمایشگاه یکی از مهم‌ترین نمایشگاه‌های مواد غذایی و صنایع وابسته آن در کشور است که مورد استقبال شرکت‌ها و بازدیدکنندگان داخلی و خارجی قرار می‌گیرد.

شرکت الکل و مواد غذایی بیدستان با نزدیک به یک قرن تجربه در فرایند تولید، فروش و توزیع مواد غذایی، با هدف تخصصی‌تر کردن زنجیره تأمین، تولید، فروش و توزیع خود در این نمایشگاه حضور پیدا کرد .

مدیران و کارشناسان بیدستان در غرفه برای تبادل نظر و معرفی محصولات و خدمات خود میزبان متخصصان و نمایندگان شرکت‌های صنایع غذایی، فروش و توزیع بودند.

شـــرکت بیدســـتان، یکـــی از باســـابقه ترین و شناخته شـــده ترین واحدهای تولید اتانـــول، انواع ســـرکه و مواد غذایی در کشـــور می باشـــد.
این شرکت، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین واحدهای تولیدی اتانول در کشور، از سال ۱۳۱۳ فعالیت خود را با تولید اتانول آغاز نمود و به مرور، با افزودن واحدهای تولید سرکه (۱۳۶۳)، ظروف پلیمری (۱۳۷۱)، انواع سس (۱۳۷۲)، انواع نوشیدنی‌های گازدار (۱۳۸۴) و واحد تولید محصولات جانبی نظیر انواع زیتون و ترشیجات (1396 ) به یکی از فـعـال‌تــرین واحــدهای تولـیدی مواد غذایی استان قزوین – به عنوان یکی از مهم‌ترین قطب‌های صنعتی کشور- تبدیل شده است.