گردهمایی پایان سال شرکت بیدستان

گردهمایی پایان سال شرکت بیدستان

 به منظور تشکر و قدردانی از زحمات و خدمات شایسته کارکنان شرکت بیدستان مراسمی با حضور همکاران و مدیران در محیطی صمیمانه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت بیدستان در گردهمایی پایان سال شرکت که با حضور حضرت حجت الاسلام والمسلمین عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین، مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره ،مشاوران ،مدیران و کارکنان شرکت بیدستان برگزار شد ؛ دکتر کریمی مدیرعامل شرکت ضمن تقدیر و تشکر از تمامی همکاران، بیان داشت: که با تلاش مجدانه و همدلی صادقانه همکاران می توانیم به موفقیت های بزرگتری در عرصه تولید و عرضه مواد غذایی سالم دست پیدا کنیم.
ایشان همچنین ابراز امیدواری کرد که در سال جدید شاهد رشد، رونق و شکوفایی هر چه بیشتر شرکت در همه ابعاد باشیم.
در این مراسم حضرت حجت الاسلام والمسلمین عابدینی نماینده ولی فقیه در استان قزوین نیز با گرامی داشت فرا رسیدن سال جدید و تقارن آن با ماه مبارک رمضان از زحمات همکاران و دست اندرکاران شرکت بیدستان تقدیر و تشکر کردند.ایشان استفاده از فضایل روزهای پایانی ماه شعبان و آمادگی برای استقبال از ماه مبارک رمضان را وظیفه همگانی دانسته و به بهره مندی هوشمندانه از شب قدر برای رشد معنوی توصیه نمودند.
همچنین در ادامه مراسم حضرت حجت الاسلام والمسلمین عابدینی به همراه هیئت همراه از پروژه های در حال اجرای شرکت بازدید به عمل آوردند.
در پایان مراسم نیز همکاران پس از اقامه نماز جماعت، در محیطی دوستانه در ضیافت ناهار شرکت کردند.

 

 

Develop and Design with by : Shayan Amani